Опис:
Формула Формаліну: СН2О-Н2О-СН3ОН.
Формалін — це водний розчин формальдегіду 40%.
В якості стабілізатора виступає метиловий спирт 8%.
Клас небезпеки Формаліну –, 2 (высокоопасное речовина).
Формалін це безбарвна рідина зі специфічним задушливим запахом.
Розчин випускається у флаконах зі спеціальною притертою пробкою.
Фармакологічна дія:
Дезодоруючу, дезинфікуючий, в'яжучий і припікаючий засіб.
Застосування:
У промисловості розчин використовується для отримання метиленовых похідних. Формалін здатний згортати білки, що надалі стало застосовуватися для дублення желатину при виробництві кіноплівок, для дублення шкіри.
Найчастіше Формалін застосовується в якості дезинфікуючого і бальзамирующего кошти.
Фармакодинаміка та фармакокінетика
Медична література не містить опису даного розділу.
Показання до застосування
підвищена пітливість (обробка стоп),
дезінфекція рук,
обробка та знезараження інструментів,
в якості розчину для спринцювання.
Протипоказання:
Медикамент не застосовується при запаленні шкірних покривів. Не рекомендується наносити на обличчя, можливо роздратування.
Побічні дії:
Подразнення шкірних покривів у місці нанесення, обробки.
Інструкція Формалін (Спосіб і дозування)
Інструкція щодо приготування розчину для спринцювань: перед кожною процинкованнаяедурой готується свіжий розчин у співвідношенні з водою 1:2000-1:3000.
Препарат застосовується для обробки шкіри ніг при вираженої пітливості, для миття рук, дезінфекції медичних інструментів.
Передозування:
При гострому отруєнні реєструються місцеві і загальні реакції. Місцеві ураження розвиваються в місці проникнення токсичних речовин і проявляються у вигляді колликвационного некрозу (в результаті прижигающего дії активної речовини і подальшої загибелі тканин). Загальні реакції ґрунтуються на ураженні центральної нервової системи (порушення свідомості, запаморочення, головний біль за типом мігрені).
У важких випадках реєструється общетоксический шок з одночасним ураженням ниркової системи і печінки. При неправильній дезінфекції приміщень розчином може виникнути гостре отруєння його парами. Навіть незначне перевищення концентрацій в закритому приміщенні викликає сльозотечу, головний біль, подразнення верхніх дихальних шляхів, спазм гортані. Летальний результат розвивається в результаті набряку легенів (при надходженні всередину більше 50 мл розчину).
Высокие концентрации вызывают множественные ожоги на кожных покровах. В качестве противоядия при оказании первой помощи выступают препараты мочевины и аммиака. При попадании раствора внутрь промывание желудка можно проводить только при помощи специального зонда, недопустимо вызывать рвоту. При отравлении парами рекомендуются водные ингаляции с нашатырным спиртом.
Взаимодействие:
В медицинской литературе не описано.
Условия продажи:
Безрецептурный отпуск.
Условия хранения:
Производителем ограничен температурный режим –, не менее 9 градусов. Флаконы должны быть хорошо закупорены.
Срок годности:
2 года.
Особливі вказівки:
Довготривале місцеве застосування може призвести до пересушування шкірних покривів, розвитку запальних процинкованнаяессов. При неправильному, безконтрольному використанні розчину проявляється його канцерогенну і мутагенну дію.
Також випускається водометанольный розчин, ГОСТ 1625 89 формалін технічний, застосовуваний в паперовій промисловості (джерело Вікіпедія).
Під час стерилізації гравію і піску потрібна ретельна промивка субстрату від слідів водного розчину формальдегіду. Частоту промивання оцинкованнаяенивает якісна реакція на Формалін (додавання краплі розчину до 5 мл реактиву Молера).
- Ціна: Ціну уточнюйте